Hakkımızda

Hakkımızda

Seneler süren iş hayatımızdaki tecrübelerimizi "KOÇLUK YAKLAŞIMIYLA” bütünleştirdik.
 

VİZYONUMUZ

Bireylerin mutlu ve hayata daha olumlu bakması, çalışanların firmalarında mutlu olması, aynı zamanda çalıştıkları kuruluşların da mutlu olması ve buna bağlı iş dünyasında çalışanların ve bireylerin potansiyelini arttırmak ve motivasyonunu sağlamaktır.
 

MİSYONUMUZ

"Yaşam Koçu", vizyonunu gerçekleştirmek için tüm kaynaklarını sürekli olarak geliştirir, günceller. Farkındalık yaratarak, gelişim ve değişime aracılık etmek için dönüşüme giden yolda müşterilerine eşlik eder, tüm kaynaklarını bu yol süresince onların kullanımına sunar.
"Yaşam Koçu"; mutlu insanlar, mutlu çalışanlar, mutlu kuruluşlar ve onların çalışanlarını çoğaltarak kişilerin hem özel hayat hem de iş dünyasındaki potansiyelini ve motivasyonunu en yüksek düzeyde deneyimlemesine yardımcı olur.
 

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimizi yaşamak, yaşatmak ve yansıtmak en önemli hedefimizdir.
Saygı: Tüm müşterilerimize, elemanlarına ve müşterilerimizin müşterilerine, topluma ve çevremizin değerlerine saygı duyuyoruz.
Güven: Güvene dayalı kurulan ilişkilerimizi sürdürmek ve korumak için müşteriye ilişkin tüm bilgilerin gizliliğine inanıyoruz.
Şeffaflık: Müşterilerimiz için çalışırken ilerleme takvimimizi, süreçlerimizi tüm şeffaflığı ile paylaşıyoruz.
Bilgi: Bilgi edinmenin güç ve bir o kadar da değerli olduğuna inanıyoruz. Sürekli yeni bilgilerle kendimizi ve sunduğumuz çözümleri zenginleştiriyoruz.
Esneklik: Müşterilerimizin beklentilerini doğru bir şekilde tanımlayabilmek, en doğru çözümü geliştirebilmek ve uygulayabilmek için sınırlarımızı sürekli esnetiyoruz.
Özgürlük: Müşterilerimiz için artı değer yaratabilmek için özgür düşünüyoruz.
Paylaşım: Bilgi birikimimizi paylaşmaya inanıyoruz. Paylaştıkça biz de öğreniyor, büyüyoruz.
Yaratıcılık: Uygulanabilir, yaratıcı çözümler ve iş modelleri geliştiriyoruz. Müşterilerimizin kendi yaratıcılık potansiyellerini keşfedecekleri alanlar açıyoruz.
Cesaret: Müşterilerimizin rekabet pastalarını büyütebilmek için cesur yaklaşımlar geliştiriyoruz.
 

Sizin için buradayız, bizimle iletişime geçin

Hizmetlerimiz ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi için lütfen Bize Danışmaktan çekinmeyin.

Sizi Arayalım