Hakkımızda

 

Seneler süren iş hayatımızdaki tecrübelerimizi "KOÇLUK YAKLAŞIMIYLA" bütünleştirdik .

VİZYONUMUZ

Bireylerin mutlu ve hayata daha olumlu bakması çalışanların firmalarında  mutlu olması, aynı zamanda çalıştıkları kuruluşların da  mutlu olması ve bundan kaynaklanarak iş dünyasında çalışanların ve bireylerin potansiyelini arttırmak  ve motivasyonunu sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

"Yaşam Koçu" , vizyonunu gerçekleştirmek için tüm kaynaklarını  sürekli olarak geliştirir, günceller, farkındalık, gelişim ve değişime aracılık etmek için  dönüşüme giden yolda  müşterilerine  eşlik eder, tüm kaynaklarını bu yol süresince onların kullanımına sunar.

"Yaşam Koçu" ; mutlu insanlar,mutlu çalışanlar, mutlu kuruluşlar ve onların çalışanlarını çoğaltarak kişilerin hem özel hayatta hemde iş dünyasındaki  potansiyelini ve motivasyonunu  en yüksek düzeyde deneyimlemesine  yardımcı  olur.

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimizi yaşamak, yaşatmak ve yansıtmak en önemli hedefimizdir.

Saygı: Tüm müşterilerimize , elemanlarına ve müşterilerimizin müşterilerine , topluma ve çevremizin değerlerine saygı duyuyoruz.

Güven: Güvene dayalı  kurulan ilişkilerimizi sürdürmek ve korumak için müşteriye ilişkin tüm bilgilerin gizliliğine inanıyoruz.


Şeffaflık:
Müşterilerimiz için çalışırken ilerleme takvimimizi, süreçlerimizi tüm şeffalığı ile paylaşıyoruz.
 Bilgi:
Bilgi edinmenin güç ve  bir o kadar da  değerli olduğuna inanıyoruz . Sürekli yeni bilgilerle kendimizi ve sunduğumuz çözümleri zenginleştiriyoruz.Esneklik: Müşterilerimizin beklentilerini doğru bir şekilde tanımlayabilmek, en doğru çözümü geliştirebilmek ve uygulayabilmek için sınırlarımızı sürekli  esnetiyoruz.

Özgürlük: Müşterilerimiz için artı değer yaratabilmek için özgür düşünüyoruz.

Paylaşım
:Bilgi birikimimizi paylaşmaya inanıyoruz. Paylaştıkça biz de öğreniyoruz, büyüyoruz

Yaratıcılık:
Uygulanabilir, yaratıcı çözümler ve iş modelleri geliştiriyoruz.  Müşterilerimizin kendi yaratıcılık potansiyellerini keşfedecekleri alan açıyoruz.

 


Cesaret: Müşterilerimizin rekabet pastalarını büyütebilmek için cesur yaklaşımlar geliştiriyoruz.